Bellodagat ja áirasat

11 iešguđet bellodaga leat Romssa fylkkadikkis. Dás gávnnat oppalašgeahčastaga geat fylkkadikkis leat dán áigodagas.

Bargiidbellodat

Bargiidbellodat
Namma Rolla E-poasta
Kristina Torbergsen Fylkkasátnejođiheaddji kristina.torbergsen@tromsfylke.no
Mari Martinsen Siljebråten Johtalus váldolávdegotti jođiheaddji/ joavkojođiheaddjit mari.siljebraaten@tromsfylke.no
Eirik Losnegaard Mevik Kultuvrra ja dearvvašvuođa váldolávdegotti jođiheaddji eirik.mevik@tromsfylke.no
June Pettersen Áirasat june.pettersen@tromsfylke.no
Magnar Andreas Nilssen Áirasat
Aleksandra Seljeseth Áirasat
Kjetil Johnsen Áirasat kjetil.johnsen@tromsfylke.no
Marta Hofsøy Áirasat marta.hofsoy@tromsfylke.no
Vegard Norskag Áirasat
Olgešbellodat
Namma Rolla E-poasta
Benjamin Nordberg Furuly Fylkkavárresátnejođiheaddji benjamin.furuly@tromsfylke.no
Vanja Terentieff Kultuvrra ja dearvvašvuođa váldolávdegotti nubbenjođiheaddji vanja.terentieff@tromsfylke.no
Håkon Rønning Vahl Dálkkádat- ja birasváldolávdegotti jođiheaddji haakon.ronning.vahl@tromsfylke.no
Cecilie Mathisen Gelbbolašvuođa váldolávdegotti jođiheaddji cecilie.mathisen@tromsfylke.no
Anders Tørresen Áirasat anders.torresen@tromsfylke.no
Geir-Inge Sivertsen Áirasat geir.inge.sivertsen@tromsfylke.no
Kjersti Karijord Smørvik Áirasat kjersti.smorvik@tromsfylke.no

Ovddádusbellodat

Ovddádusbellodat
Namma Rolla E-poasta
Kristian August Eilertsen Joavkojođiheaddjit kristian.eilertsen@tromsfylke.no
Ida Gårseth Hov Áirasat
Tom Erik Forså Áirasat tom.erik.forsaa@tromsfylke.no
John Roald Karlsen Áirasat john.karlsen@tromsfylke.no
Anni Beate Skogman Áirasat
Vidar Langeland Áirasat vidar.langeland@tromsfylke.no

SG -Sosialisttalaš gurutbellodat

SG -Sosialisttalaš gurutbellodat
Namma Rolla E-poasta
Katrine Boel Gregussen Áirasat katrine.gregussen@tromsfylke.no
Bjarne Lauritz Løkse Rohde Joavkojođiheaddjit bjarne.rohde@tromsfylke.no
Lars Eirik Dahlberg Grotdal Áirasat lars.grotdal@tromsfylke.no
Siv-Elin Hansen Áirasat siv-elin.hansen@tromsfylke.no

Guovddášbellodat

Guovddášbellodat
Namma Rolla E-poasta
Toralf Heimdal Áirasat toralf.heimdal@tromsfylke.no
Irene Lange Nordahl Áirasat irene.lange.nordahl@tromsfylke.no
Marlene Berntsen Bråthen Joavkojođiheaddjit marlene.braathen@tromsfylke.no

Industri- og næringspartiet

Industri- og næringspartiet
Namma Rolla E-poasta
Bjørn Lasse Haug Joavkojođiheaddjit bjorn.lasse.haug@tromsfylke.no
Tom Are Nylund Áirasat

Rukses

Rukses
Namma Rolla E-poasta
Jens-Ingvald Olsen Áirasat jens-ingvald.olsen@tromsfylke.no
Elin Beate Jørgensen Joavkojođiheaddjit elin.beate.jorgensen@tromsfylke.no

Kristtalaš álbmotbellodat

Kristtalaš álbmotbellodat
Namma Rolla E-poasta
Nils Einar Samuelsen Johtalus váldolávdegotti nubbenjođiheaddji

Birasbellodat Ruoná

Birasbellodat Ruoná
Namma Rolla E-poasta
Hilde Lisbeth Strand Dálkkádat- ja birasváldolávdegotti nubbenjođiheaddji hilde.lisbeth.strand@tromsfylke.no

Nordkalottfolket

Nordkalottfolket
Namma Rolla E-poasta
Toril Bakken Kåven Áirasat toril.bakken.kaaven@tromsfylke.no

Gurutbellodat

Gurutbellodat
Namma Rolla E-poasta
Irene Vanja Dahl Áirasat