Formidlingskoordinator

Hver skole har en formidlingskoordinator som hjelper søkere med å skaffe seg læreplass. 

Formidlingskoordinator skal koordinere skolens samarbeid mellom skole og lærebedriftene. Ta gjerne kontakt med formidlingskoordinator på din skole.

Utdanning Troms
Skole Formidlingskoordinator E-post
Bardufoss Jan Åge Samuelsen jan.age.samuelsen@tromsfylke.no
Breivang Rune Aune Anderssen rune.aune.anderssen@tromsfylke.no
Ishavsbyen Jørgen Bergh Høier jorgen.bergh.hoier@tromsfylke.no
Kvaløya Oddbjørn Johnsen oddbjorn.johnsen@tromsfylke.no
Nordkjosbotn Bjarne Luneng bjarne.luneng@tromsfylke.no
Nord-Troms Øyvind Evanger oyvind.evanger@tromsfylke.no
Senja Frank Berntsen Frank.Otto.Berntsen@tromsfylke.no
Sjøvegan Gry Paulsen gry.paulsen@tromsfylke.no
Stangnes RÅ Mai-Bente Meyer Mai-Bente.Meyer@tromsfylke.no